Miroslavst

Jak se nejlépe nasytit?

Kdy budu mít dřív hlad? Když to jído sním rychle nebo pomalu?

Tím pomalu nemyslím celý den, ale třeba 20 minut, oproti rychlému hltání.

Nejlepší odpověď
anonym

Ani jíst nemusíš,stačí,když si přečteš něco o politice, o naší vládě a bude ti to ležet v žaludku delší dobu! 😁

Další odpovědi
dědapetr

Jíst pomalu,jídlo je o tom si ho vychutnat.Tím máme pocit většího zasycení.

venkovan

Před jídlem se napít, a jídla e vejde méně. Nasycení přichází přibližně po 15 minut jedení. Proto leckdo se nafutruje zbytečně, protože má pořád pocit hladu.
Rychle prý jedí gurmáni aby jim jídlo nevystydlo (rychle neznamená hltavě). Myslím, že je třeba jíst tak aby to chutnalo a ne se v tom šťourat jako žák 2 třídy ZŠ v hovězím na mrkvi s bramborami ve školní jídelně.

anonym

Rychle,nebo pomalu,já ho mám furt.Když vím,že je něco na zub,tak mám na co myslet do doby než to zblajznu.

jey

Jime pomalu protoze se to slusi a protoze je to spravne :)
Kazde sousto by melo byt zvykano 10–15 pred polknutim. Tim se rozdovadeji zaludecni stavy, lepe stravujeme a tak mame lepsi hovinko a vubec je nam lepe a radostneji !
Hlad budete mit podle vaseho metabolismu a podle toho jak jste si vycvicil svuj system !
Zaludek totiz vi, ze kdyz si piskne a dostane … tak vydrzi dele nez ten, ktery vi, ze se dostane k jidlu jen tak jednou denne … to potom piska daleko casteji !!!
Jey

modrypezotek

Miroslave, mohl by sis zřídit svou stránku s nadpisem – zlepšete si náladu – ale příspěvky bys musel dávat ráno, aby se nám lépe šlapalo do práce!! dík!