Georgo2010

Jak se nejefektivněji získavají noví zákazníci?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Reklamou typu „jedna paní povídala“,to znamená – tím nejlepším hodnocením vašich služeb od zákazníků.

Další odpovědi
zdeny

Poctivostí, slušností, vztřícností atd.

casey

Jak rika hanny2. Spokojeni zakaznici se radi vraceji a doporuci i lidem ve svem okoli. A je jedno, jestli se jedna o restauraci, autoservis, holice ci remeslnika. Znam hafo lidi, kteri shaneji ruzne sluzby, ptaji se okoli na nejakou referenci a nevi na koho se obratit i kdyz jsou jich plne zlate stranky ci internet.

anonym

Kromě pozitivních referencí je ještě jedno hledisko vysoce efektivní.
A sice pokud je výrobek nejlépe hodnocen v nezávislých spotřebitelských testech (u nás např. D test, nebo Mladá fronta Dnes).
Kromě toho dnes hrají významnou roli na eshopech (nebo tématickém blogu) komentáře zákazníků (stačí záporná zkušenost a následně propad obratu a přechod ke konkurenci).

arygnoc

nejlepší reklama je spokojený zákazník.
přikláním se k hanny (i palcem).

stryda

Když vyhlásíte slevu

Elk

Poslechni si některý z těchto výukových programů: např. Jak získávat zákazníka, ale jasou tam i jiné, např. Jak jednat s kofliktními lidmi atd. Je to poučné i pro ostatní.

Zdroj: http://www.uloz­.to/4879366/au­diodigest-14-audio-motivacnich-knih-rar