sarinks258

Jak se nechovat před klukem?

Ahojky,jedu s rodiči kempovat.Kdybych tam potkala nějakého kluka,který by se mi líbil,tak jak se nemám před ním chovat nebo co před ním neříkat?? :))

Nejlepší odpověď
www

Přesně neodpovím. Hlavně se ale křečovitě nepředvádět, nebýt vlezlá, ani příliš odtažitá. Buď zkrátka normální. Spíš zafunguje úsměv v pravou chvíli, házení očkem, ap.

Další odpovědi
Bobík147

Chovej se přirozeně, nikdo ti nenapíše návod „Jak se chovat před klukem“.

martas93

Vždycky přirozeně!Pokud se kluk zamiluje,tak do toho jaká holka je.Zamilovaný kluk by na své dívce nikdy nic nezměnil!