Jak se Nečas a Drábek dopravili na Šlukovsko?

Jeli každý svým autem nebo jeli společně jedním autem nebo jeli vlakem či autobusem nebo dokonce letadlem/vrtul­níkem.

Já jen, že je ekonomická krize a mělo by se šetřit, tak autobus by byl možná levnější než 2 vládní limuzíny.

Nejlepší odpověď
baghira

Ano, šetřit se musí. To nejdražší ne premiérovi není spotřeba jeho auta, ale jeho čas. Já nemám problém s tím, jestli si předseda vlády vozí zadek v audině nebo helikoptéře, pokud dělá svoji práci.
Na kolik předsedů vlády dozadu si vzpomeneš? Kolik z nich bylo lepších a kolik horších, než Nečas? Fišer, Topolánek, Paroubek, Špidla, Gross, Klaus…?

Další odpovědi
anonym

autobusem? by je lid ukamenoval…

tom004

V takových případech,se u nás používá oblíbené zaklínadlo: Naši (vojenští) piloti,potřebují mít nalétané hodiny,tak je tam „svezli“. ☹

Drap

Podle mě by klidně mohli i pěšky, ale je to jejich věc jak jedou.Však se na to složíme. A nebo ne ?