Maggie.b

Jak se nazývají písničky, které hrají ve filmech?

Většinou se tam nezpívá… Soundtracky to mi vždycky najde jenom písničky, které někdo nazpíval pro Hunger Games ne že hráli v těch filmech. Prosím pomoc…

Odpovědi
bolak

Jak se tomu přesně říká ti nepovím, ale jestli hledáš nějakou písničku, tak vždycky na konci filmu, jak jednou titulky, tak jsou tam v uvozovkách uvedený i písně co hrály ve filmu a jejich autor (nejen soundtracky). Tak na to mrkni.

Ze kterýho filmu hledáš písničku, Hunger Games? Která minuta?