lucille

Jak se nazývá tato Fobie??

ahoj chci se zeptat jestli tady nekdo neví jak se jmenuje fobie z jakychkoliv věcí ktere patří ke křesťanství??…
Doplňuji:
Děkujíí…

Nejlepší odpověď
PostApMan

Slyším poprvé, a teď mi to nemějte za zlé, přijde mi to i docela úsměvné. Připomíná mi to rčení : „..bojí se toho jak čert kříže“

No ale našel jsem toto :
Christianophobia – trach nebo odpor ke křesťanům nebo křesťanství. …

Zdroj: wikipedia.infos­tar.cz/p/ph/pho­bia.html

Další odpovědi
Bunnik

Christianophobia

bubukaa

ano odpověděla bych to samé Christianophobia

anonym

DOBRÝ DEN. NEJEDNÁ SE O FOBII V PRAVÉM SLOVA SMYSLU, ALE O NAPROSTOU NENÁVIST VŮČI BOHU,JEHO SLOVU,BOŽÍM VĚCEM A TÉM,KTEŘÍ V BOHA VĚŘÍ CELÝM SVÝM SRDCEM.NO,MAJÍ SVOU ODPLATU.

Zdroj: BIBLE