leporela22

jak se nazývá stroj co dělá sodu?

Dobrý den zajímalo by mě jak se nazývá stroj který dělá sodu když sem napsal sifon nic moc to nenašlo .
přístroj kde přiložíte hrnek a ono to do něj naleje vodu s bublinkama prostě soda

Nejlepší odpověď
brillant

Sodobar

Další odpovědi
badisko

sodastream… http://www.so­dastream.cz/ a jinak za malada jsme tomu rilaki sifonavac …
Doplňuji:
tohle jsem mel namysli jako sifonovac … http://www.srov­nanicen.cz/q/si­fonova%20lahev/ 1 bombicka 1 lahev …sodastream va velkou bombicku ..taky jsem ho na zkouzku koupil je to osvezijici bublinky do sklenicky hodit platek citronu a cerstvou matu ..popripade trochu cukru …nebo jejich originalni sirup ..ale ten neni moc chutnej ..

MK44

Pokud strojem nemyslíte sifonovou láhev, zkuste sodastream.

cochee

Já jen upozorním, že „soda“ je matoucí název – když tak „sodovka“ nebo „sodová voda.“ Soda je krystalická látka, uhličitan sodný, nikoliv roztok CO2 ve vodě.

elektrikář

Voda s bublinkami se dá vyrábět ve výrobnících. K vodě se přidává CO.Soda bar,používají se v horkých provozech Je to součást všech Cola a Pepsi stojanů které míchají vodu se sirupem. Dříve se používaly Kyvety což je 25 l nerezová nádoba, která se napustila voda a přidalo CO.