sisa

Jak se nazývá pružina ve skle v přístroji na cukrovou vatu?

Koupila jsem si stroj na cukrovou vatu, ale po otevření jsem zjistila, ze jedna ze dvou pružin ve skle je prasklá. Chtěla bych zakoupit novou,abych stoj mohla opravit, ale nevím název. Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Deli

Pravděpodobně budete mít i nárok na reklamaci, jen s ní neotálejte, pošlou Vám zdarma novou.
Jak se to jmenuje najdete buď v návodu k přístroji nebo jim prostě popište, oč jde tak, jako nám tady. Výrobce či dodavatel to jistě pochopí.

Další odpovědi
Děda Louda

Pravděpodobně se jedná o topnou spirálu.