Michal Kole

Jak se nazývá poruchu když je psáno pěvecká soutěž a já při prvním letmém pohybu do textu vidím plavecká ?

Nejlepší odpověď
Drap

Může to být hned několik problémů. Například : špatná znalost písmenek, nebo : nepochopení psaného testu, také ovšem může jít jen o přehlédnutí, nebo o nepozornost. Vše můře být i způsobeno přehnaným zájmem o plavání.

Další odpovědi
anonym

Může jít o dyslexii.

wM

Řekl bych, že se prakticky může jednat o kolesální neznalost textu, či dokonce kolesální blbost.

Nuk nuk

únava

ivzez

Dyslexie nebo dysortografie.