panenka

jak se nazývá písnička která ted zazněla v Televizních novinách u reportáže svatby Prince wiliam and kate

Byla to pomalá a hrozně moc pěkná a hrála je chvíli děkuji

Nejlepší odpověď
jennysh

Možná vám pomohu,možná ne. Zabroukejte kousek melodie na www.midomi.com. Stačí kliknout na nápis Click and Sing and Hurn ,dáte povolit přístup, a jakmile na to kliknete začněte broukat,dokuď se nevyhledají výsledky.

Martinoslav

taky by mě to zajímalo. Tuhle písničku občas zaslechnu (hlavně v těch upoutávkách) ale ještě jsem ji nedokázala najít 😶

panenka

Nazívá omlouvám se

panenka

Moc ti jennysh děkuji 🙂