Jak se nazývá oceánský proud, který způsobuje, že v Evropě žije severněji více lidí než v Severní Americe?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

golfský ;)

Další odpovědi:

Pokročilý

Ta zalidněnost nen způsobena ani tak golfskm proudem jako spe přznivějmi teplotami, avak tyto přzniv teploty m za nsledek prvě golfsk proud, bez kterho by v zimě v Evropě teploty klesali i přes den hluboko pod bod mrazu.
Doplňuji:
Ta zalidněnost není způsobena ani tak Golfským proudem jako spíše příznivějšími teplotami, avšak tyto příznivější teploty má za následek právě Golfský proud, bez kterého by v zimě v Evropě teploty klesali i přes den hluboko pod bod mrazu.

Diskuze k otázce

Stříbrný

ivzez

@dnb:
Už několikrát jsem si všimla,
že kopírované odpovědi správně necitujete,
ani neuvádíte odkaz na zdroje informací.

Kopírovaný text patří do uvozovek.

A stálo by za zvážení zamyslet se i nad výběrem zdrojů.
To, co sem kopírujete, se nedá číst …

Pokročilý

dnb

Pozor, pozor, tohle nejsou kopírované texty, mám problém z PC, dělají to háčky a čárky. Proto přispívám v novějších otázkách bez háčků a čárek. Už jsem se na to tady ptal, viz http://www.odpovedi.cz/…
Takže jestli jste tak chytrá, byl bych rád, kdyby jste mě odpověděla tady na tohle, než si mylně myslet, že něco odněkud kopíruji a když už něco kopíruji, zdroj uvádím.

Stříbrný

ivzez

V tom případě se omlouvám, že jsem Vás podezřívala.

Ale je to zajímavé. Zatím jsem se s číselnými znaky místo písměn s háčky a čárkami setkala jenom při kopírování z webu (nebo dokumentů) s jiným kódováním.

Problém jsem s tímto měla např. po přenesení dokumentů vytvořených pod Linuxem do Windows …

Netušíte, čím/jak/proč toto nahrazování vzniká?

Pokročilý

dnb

Opravdu nevím, napíši odpověď, klasicky z háčkami a čárkami a při prvním odeslání se mi změní v ty nesmysli. V doplnění se už ale odešle normálně. Když píšu bez háčků a čárek, tak to nic nedělá a odešle se to v pořádku. Při pokládání otázky nebo i zde v diskusi vše funguje bez problému, tak opravdu netuším, kde je chyba

Stříbrný

ivzez

Jakou verzi Opery používáte? Já jsem "novou" vyzkoušela a rychle jsem se vrátila k poslední funkční "dvanáctce" (tuším 12.16) …

Pokročilý

dnb

Tak to vůbec netuším, já na počítače nejsem moc velkej expert, jak na to přijdu? Mě to ukazuje OPERA bez žádného čísla či tak něco. Ta Opera už je na tom počítači nainstalovaná X let, takže to bude nějaká starší verze.

Stříbrný

ivzez

Kliknete-li si v horní liště na "Nápověda", najdete pod "O aplikaci Opera" její verzi. Ale starší verze byly dobré, … Ještě mne napadá, co kdybyste zkusil Operu přeinstalovat?

Pokročilý

dnb

Ukazuje 12.17, takže zase asi není tak stará jak jsem si myslel. S tím přeinstalováním - zkusím to. Jinak děkuji za snahu mi pomoci

Stříbrný

ivzez

Není zač.
Napište, jak to dopadlo.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 649
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.