Jak se nazývá „něco“ k uchycení sáčků, aby to splňovalo účel k odtrhávání? Tak, aby neležely někde v šuplíku.

Viz obrázek. Sáčky mají dvě díry třeba ty co mám já, ale na obrázku mají třeba i tři malé. Jak se jmenuje, či kde se dá koupit něco na co se to dá zavěsit a pak to mít někde doma? Pokud možno něco bez vrtání do zdi, aby to šlo třeba ten (nevím jak to nazvat „držák“ zavěsit třeba za hranu dviřek skříňky nad linkou kde je to dobře dostupné a praktické. Prostě se přijde a jemně zatáhne a sáček je připraven. Né to někde lovit v šuplíku, rozmotat a pak trhat a zase zaklízet. Zbytečně zdlouhavé a nepraktické.

==========

Pokud byste někdo něco našel třeba online přes internet a hodil sem odkaz na stránku kde se to dá zakoupit, tak by to bylo super!

Odpovědi
Dochy

Na tyhle sáčky? Co třeba samolepící háček, provázek, …
Ještě mně napadlo, že by se možná mohl použít klips na celou šířku toho bločku, ale nevím o tom že by někdo něco takového přímo pro tyhle sáčky dělal… (a aby bylo zajištěno, že při trhání se nevytrhne celý blok)

yuko

Asi bude jednodussi si ten drzak vyrobit z malych drevenych list. Ale nejake drzaky na mikrotenove sacky se prece jen prodavaji:

Zdroj: http://www.czechi­mage.cz/cz/re­klamni-predmety/ostatni-reklamni-predmety/chova­telske-potreby/09140028-04-pr-drzak-na-sacky-modry.html