krftwrk

Jak se nazyva clovek, ktery je introvert a zaroven extrovert

Jak se nazyva clovek, ktery je schopen (a je to pro nej prirozene) se chovat jako extrovert, ale dokaze byt i o samote…proste, ze ma v sobe ty 2 temperamenty

Nekde jsem cetl, ze melanchorici jsou takovy universalni, ale patri do introvertu

Ps: zadny domaci ukol !!

Nejlepší odpověď
anonym

kelt, obcas mam pocit plnosti i kdyz cely den nejim.
Introvert může být po urcitou dobu extravertem.
-
Dohromady to nefunguje.

Zdroj: praxe

Další odpovědi
fcoop

Něco jako suchá voda? Takový neexistuje.

NoNamer

zmatený

dalid

clovek sa inak chova ked je v komfortnej zone a inak ked je pod tlakom, su rozne metodiky, ktorymi sa to skuma a analyzuje (osobnostne typy, 4 elementy, …) . Ked sa citi ohrozeny moze sa spravat vyrazne inak.

Kelt

Když jsou dva typy lidí, tak člověk může být jenom jedním z nich. Proč by se měl přetvařovat a měnit temperament. Nikdo není pořád klidný, milý ani nas . aný. To je stejné, jako by byl někdo najezený i hladový současně. Nějaké divné.
Doplňuji:
Uvádím lepší příklad, buď jdu do prava nebo do leva, když zatáčím. Snad je to pochopí více lidí, když se neujal případ hladový najezený.

novaky

vítej