Avatar uživatele
anonym

jak se naučit zase mluvit?

maminky na md to určitě znají,nastopíte na mateřskou a znáte jen slova,ham,papa,na­nejvíš tak nějakou říkanku,ale když se pak máte vrátit do společnosti zjistíte že už se neumíte vyjadřovat,nejste schopni dát rozumnou větu dohromady a na pracovním pohovoru jste schopní říct pa pa

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, ladyhawke, Merlin před 4930 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

Tak buráku, můžu tě ujistit, že dítětem to není. Já pracuji mezi dospělýma a to jsou takový zabedněnci, že moje slovní zásoba se rapidně zmenšuje, protože pobyt v takové společnosti mě velmi ubíjí.
A děkuji předem všem, kteří by mi radili, ať z tama odejdu. Kdybych měla kam, už tam dávno nejsu. To mi věřte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lerak14

musíte správně definovat kdo půjde na ten pohovor vy nebo dítě slovní zásobu vám ani dítě neveme jen máte strach z komunikace to příjde samo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

Při rozumné domluvě s manželem, malé dítě nemůže být tak velkou překážkou, aby se žena nedostala do společnosti a mezi lidi na pokec atd. A tudíž, by pak neměl být problém s dorozumíváním na pracovišti, na úřadech a ve společnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek