Tw!st

Jak se naučit samostatně korejsky?

Už dlouhou dobu přemýšlím že bych se naučil korejsky, líbí se mi ten jazyk a korejská kultura, rád bych se také někdy podíval do Jižní Korei. Za první den jsem se naučil korejskou abecedu, takže umím pomalu číst hangul a umím pár základních slov. Nevíte jak postupovat v učení se korejsky když jsem v pozici samouka? Mám jazykový cit takže by to myslím neměl být problém. Doporučíte nějaký program kde by se to dalo procvičovat nebo něco?

Odpovědi
amazonka1

Neznám žádný korejský program ale myslím, že by pomohlo sledování filmů v korejštině nebo čtení lehkých knížek (myslím tím třeba pohádky)… :). Nejlepší by bylo najít si korejkého kamaráda, přítelkyni… :) je plno možností…