lukas.zmizik

jak se naučit říkat vtipné věci do mikrofonu nebo skupině lidí a nesmát se u toho?

Zkoušel sem u toho myslet na nějakou smutnou věc, třeba na konec světa, ale nepomáhá to.

Odpovědi
marci1

Je to velmi těžké a často to nezvládnou i profesionální komici, či baviči. Zbývá Vám jen to zkoušet natrénovat.

anonym

dej si do uší pořádný špunty a dívej se jinam :D

pl4toon

Je to duševní stav, do kterého se komici uvedou. Je to ale stav velmi křehký :D

nonnel

V šedesátých létech v ČSSR působil komik, který si říkal smutný muž. Jméno di již nepamatuji, ale příjmení bylo Válek. V té době jsem hrával v kapele a jezdili jsme i na akce, kde vystupovali tito umělci. Ten pán byl celou dobu veselý, vyprávěl vtipy, smál se atd. Čtvrt hodiny před jeho vystoupením se zavřel na záchod a když vylezl tak měl kamennou tvář a mohli jste děl před ním opičky, povídat vtipy, ale jeho tvář byla jako z kamene. Možná, že vaše babičky a dědečkové si na něj vzpomenou. Nikdo prostě nevěděl co na tom záchodě dělá. Bylo to jeho tajemství. Jakmile skončil a byl si jist, že nebude přidávat, tak se vrátil do „původního“ stavu. Já si myslím, že každý komik má svůj recept na tyto situace.