Jak se naucit " pevne vuli " , abych kazdy " nezrala " porad bombonky. ? Uz jsem zkousela je nekupovat , ale mela jsem

abstak. : ( Nepiji , nekourim … ale ty bombony !! Dik. -iv- Kazdy vecer …

Nejlepší odpověď
Terryle

Zkus snižovat dávky :) Nebo aspoň přejít na nějaký zdravější mlsání – oříšky nebo mandle, třeba v čokoládě nebo v jogurtu. Odvyknout si ze dne na den asi nejde. Jo, sladký je hrozně návyková věc :o)