Calimë

Jak se naučit na klávesy hrát oběma rukama?

Chci se naučit na klávesy hrát i druhou rukou, jak se to lze naučit? V levé ruce nemám takový cit jako v pravé.

Odpovědi
saraparmova

Ahoj!:)Tvoje otázka mě velice zaujala.Já hraji na klávesy už 5 let.Hraji na elektrické klávesy,takže basový klíč nepoužívám.Cit určitě najdeš,musíš trénovat.!!:)Přeji hodně štěstí a spoustu hezkých zahraných melodií!:)

Capik166

Používej více levou ruku.

radce

Chce to trénink jako vše… Začni jednoručně hraním doprovodných akordů, nejprve složených pak rozložených, pak jednodušší motivy, postupně přidávej i pravačku…