Denasha

Jak se naučit growlovat/scre­amovat?

Zdravím ^-^ Už dlouho se pokouším o to, naučit se growlovat(jak tomu někdo říká – metalové zvracení xD) Je to krásné a videonávody jsou v tomhle případě k ničemu :D. Má tu někdo zkušenost? Radu? :3
Nezajímají mě „rady“ typu: Neuč se to, je to hnus… -_- Ptám se protože se to chci naučit.
A ano, můžou se to naučit i holky – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3Y-J7sBT_no
Děkuji za rady :)

Odpovědi
arygnoc

jedno i druhé sa robí po výdychu, resp na konci výdychu s napnutou bránicou – ako by sa vám chcelo vracať.
však to aj tak vyzerá, znie (v speve, pozor, niečo iné je growling v hre na dychové nástroje!).

no, proti gustu … len aby sa potom nepovracali z vás (alebo vás?).

:-Q