1jirka22

Jak se naučit dobře polsky?

Dobrý den, celé prázdniny jsem byl na brigádě a pracoval jsem s poláky. Teď už jim něco rozumím, ale jak se dále zlepšovat?

Odpovědi
marci1

Být a komunikovat s Poláky je super, jestli doma „chytáte“ polské programy, tak se člověk také hodně naučí. Kup si česko-polský slovník. Polština je češtině velmi podobná, dá se docela rychle polsky rozumět a mluvit. 🙂

anonym

Napiš Barbakanovi,to je pšonek,on by tě rád naučil polsky.

lexx

Namluvit si Anię, Basię nebo Agnieszk, sledovat polskou TV a poslouchat desky skupin Czerwone gitary, Maanam, Budka suflera a Perfect.

Ganymede

Hraj s polákama lolko :D