žolik

Jak se nás dotkne „DOBA LEDOVÁ“? Pořad se o tom píše, podle přírody k tomu vše spěje.

Nejlepší odpověď
casey

Nejdriv oteplovani a tani ledovcu na polech a najednou doba ledova. Oni se ani nedokazou shodnout. Ja bych zustal klidny. Pro jistotu drevnik na chalupe mam celkem plnej.

Další odpovědi
fcoop

Zkuste si to představit v praxi – minim. by se prodražilo topení.
Ovšem podobné,zaručené prognózy bych bral s rezervou.

Děda Louda

Ušetříme spoustu energie na provozu klimatizačních zařízení.

gnosis

no potom, co se ukazalo, ze lide z IPCC, na kterych stalo cele „globalni oteplovani“ zamerne zkreslovali vysledky vyzkumu ..

http://wattsup­withthat.com/2010/01­/23/breaking-news-scientist-admits-ipcc-used-fake-data-to-pressure-policy-makers/

bral bych tyhle prognozy s rezervou. nicmene jelikoz je zima me nejoblibenejsi rocni obdobi, pral bych si uz aby to bylo:) lyzovat a bruslit cely rok, to by pro me byla paradicka.

arygnoc

tak já si počkám těch 15 – 20.000 let a uvidím, kdo měl pravdu.

tom004

Jestli se nás někdy opravdu „dotkne“,tak to nejspíše bude tak rychle,že na nějaké úvahy,co by kdyby,nebude moc času.:))

dudu

Podobné malé doby ledové se už několikrát podle paměti lidstva opakovaly a s menšími, či většími problémy se je naší populaci dařilo přežít. Bude-li mít však a jak velký toto období dopad na ceny potravin a energií zatím odhadnout nelze, ale s určitostí jsou nyní promrhávány obrovské prostředky vydávané na tzv. úspory emisí CO 2, protože případný skleníkový efekt by měl možný dopad ochlazování výrazně pacifikovat? Zase ty peníze.