marcelkacz

Jak se nabíjí přes daťák?

Ahoj moje máma má telefon SAMSUNG SGH-X680 a ztratila k němu nabíječku, ale má datový kabel, přes který se dá prý nabíjet přes USB port přímo z počítače, ale když ho dám do počítače vůbec nic to nedělá. (je totálně vybitej ten telefon) Co mám dělat.

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud to nebude fungovat i po delší době, tak je také možné, že odešla baterka a nebo to chce vyčistit kontakty ,,,,,,

No a ještě jedna věc, jste si jistá, že to přes ten USB kabel má jít.

Vím, že ne každý telefon se dá nabíjet pomocí USB.

Další odpovědi
ReHu

Šoupnu kabel z PC do telefonu, také mám Sams. a baterie se začne nabíjet.
Je možné, že chvíli potrvá, než se začne něco dít, když je totálně vybitá baterie.
Vydrž.
Doplňuji:
Mám SAMSUNG GT-B5722

anonym

Pres datový kabel (z usb portu) nabíjí mnohem pomaleji než pomocí nabíječky ze sítě. Radim spíš sehnat si novou nabíječku.