pusinka50

Jak se na video stream.cz dostane člověk, který jen pindá o nesmyslech a uráží, jako např. v tomto 26. díle Slušný Čech?

Toto video ani nelze dokoukat do konce, je trapné. Takže, jak se takový trapný člověk dostane na hlavní stránku Seznamu.cz?
http://www.stre­am.cz/nejnovej­si/slusny-cech/10001006-vase-komentare

Odpovědi
www

Na stream.cz může vkládat videa každý registrovaný uživatel seznam.cz.
O umístění videa se většinou postará robot, který hlídá počet shlédnutí, hodnocení ap. a automaticky tak video posunuje dopředu.
Video jsem ale neviděl, mobil mně ho nezobrazí.

warner

„Slusny Cech cte prispevky s nejvyssim poctem souhlasnych hlasu.“

Jde o satiricky porad. Autor v internetovych diskusich u kontroverznich temat najde komentare, ktere jsou nejoblibenejsi: maji nejvice palcu, plusovych bodu a podobne. Ty prispevky potom precte, a zaroven se na obrazovce objevi vlevo dole bilym pismem jejich autor.

Cilem je nejspise poukazat na to, jaka spina se v komentarich objevuje a jake nazory jsou na ceskem internetu popularni.
Doplňuji:
Zapomnel jsem dodat: Casto jde o prispevky, ktere maji dehonestovat ruzne mensiny: Romy, homosexualy, muslimy, protoze jsou horsi nez „slusni cesi“.

Ton prectenych nejoblibenejsich prispevku „slusnych cechu“ byva neskutecne arogantni, zly, sprosty, vybizejici k nasili a podobne – takze popira obsah prispevku. Pokud bychom brali neojblibenejsi prispevky jako reprezentativni priklady Cechu, tak bychom se spis meli zahrabat pod zem nez vykrikovat o nadrazenosti.

V tom je ironie a pravdepodobne i duvod oblibenosti poradu.

pusinka50

ano, vím, jak technicky se dostane video na Seznam.cz. Myslela jsem otázku tak, jak je možné, že tak trapné a urážející a hloupé video se vůbec na Seznam.cz může dostat? A to stačí video i pouze rozkliknout a i když ho hned zavřu, tak ho počítač přesto již posune dopředu v žebříčku?