Stříbrný

Jak se na video stream.cz dostane člověk, který jen pindá o nesmyslech a uráží, jako např. v tomto 26. díle Slušný Čech?

Toto video ani nelze dokoukat do konce, je trapné. Takže, jak se takový trapný člověk dostane na hlavní stránku Seznamu.cz?
http://www.stream.cz/…

Odpovědi:

Zlatý

Na stream.cz může vkládat videa každý registrovaný uživatel seznam.cz.
O umístění videa se většinou postará robot, který hlídá počet shlédnutí, hodnocení ap. a automaticky tak video posunuje dopředu.
Video jsem ale neviděl, mobil mně ho nezobrazí.

"Slusny Cech cte prispevky s nejvyssim poctem souhlasnych hlasu."

Jde o satiricky porad. Autor v internetovych diskusich u kontroverznich temat najde komentare, ktere jsou nejoblibenejsi: maji nejvice palcu, plusovych bodu a podobne. Ty prispevky potom precte, a zaroven se na obrazovce objevi vlevo dole bilym pismem jejich autor.

Cilem je nejspise poukazat na to, jaka spina se v komentarich objevuje a jake nazory jsou na ceskem internetu popularni.
Doplňuji:
Zapomnel jsem dodat: Casto jde o prispevky, ktere maji dehonestovat ruzne mensiny: Romy, homosexualy, muslimy, protoze jsou horsi nez "slusni cesi".

Ton prectenych nejoblibenejsich prispevku "slusnych cechu" byva neskutecne arogantni, zly, sprosty, vybizejici k nasili a podobne -- takze popira obsah prispevku. Pokud bychom brali neojblibenejsi prispevky jako reprezentativni priklady Cechu, tak bychom se spis meli zahrabat pod zem nez vykrikovat o nadrazenosti.

V tom je ironie a pravdepodobne i duvod oblibenosti poradu.

Diskuze k otázce

Stříbrný

pusinka50

ano, vím, jak technicky se dostane video na Seznam.cz. Myslela jsem otázku tak, jak je možné, že tak trapné a urážející a hloupé video se vůbec na Seznam.cz může dostat? A to stačí video i pouze rozkliknout a i když ho hned zavřu, tak ho počítač přesto již posune dopředu v žebříčku?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.