Lucimia

Jak se na Vás projevuje strach??

Např. ze zkoušky, z nové práce, z nějaké události? Mně třeba vždy při pomyšlení na nějakou nepřijemnou událost co mě čeká, zakručí tak divně břiše, když to trvá delší dobu tak mám průjem… Také se mi většinou rozbuší srdce… Máte to taky tak? Má někdo ještě nějaké jiné příznaky? Anebo je tu někdo, kdo tohle nikdy nezažil?

P.S.: Zítra mám veledůležitou zkoušku z latiny…:-( ústní…

Nejlepší odpověď
kropitko

bolest břicha,průjem,bo­lest hlavy,zvracení…mi­gréna

Další odpovědi
kokoťenko

Já mám vždy hrozný strach přijít domů z hospody,projevuje se to tak,že tam radši zůstanu…no a pak je mi z toho pěkně blbě

annas

Mně se sevře žaludek, pocítím úzkost, často bušení srdce.

anonym

Solar plexus. Tak ten je u mne neomylný.
I když k tomu zdánlivě není důvod.
Stokrát ověřeno.

panenka

Když mám strach tak mě začne bolet hlava,břicho.

KOPRETINNKA

ahoj nejsi sama ja mam to same co ty a nemužu jist

vašek1

Já zase chodím,pořád na wc na malou.

sisi0110

Mám vesměs stejný projevy jako všichni co odpovídají-bušení srdce, žaludeční nevolnost, častá návštěva WC,… Jenže někdy je to strach dohromady s hysterií- a ta se projevuje záchvaty smíchu. Takže když jdu na zkoušku, tak vystrašená a vysmátá, všichni okolo si myslí, že jsem úplnej magor. Neumím to, ale ovlivnit.

Jahoda

Když mám strach, buší mi srdce, bolí mě hlava, bolí mě žaludek, jíst v tu chvíli nemůžu protože jídlo mi v tu chvíli „nevoní“, jinak častá návštěva WC.

Nave

tak strach se u mě projevuje tím,že mi je špatně,zaleží na situaci-největší strach mám o moji dcerku kterou z celého svého srdce miluji…nemužu spát,je mi na zrvacení,nemám ani chut na jidlo,prujem a bušení srdce…

anonym

Jsem cela spocena,skoprnela a nesoustredim se.

Pirate_of_D1

Strach projevuje se u mne pokaždé, když trefiti se mě podaří slabší účastníky silničního provozu. Z čehož obrovského leknutí, že účastnice provozu silničního letí mimo mísu ke stromům, obrovsky trpím na duši, že dal bych duši svou za to, že ublížit bych nechtěl. Proto abych omezil vliv stresu na nejmenší riziko kvůli pohodlí svému, sestřeluji pouze vozy se značkou Mazda myslíce, že jich na mé silnici potřeba není více.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=10K2lQS­LWbk