Avatar uživatele
Lucimia

Jak se na Vás projevuje strach??

Např. ze zkoušky, z nové práce, z nějaké události? Mně třeba vždy při pomyšlení na nějakou nepřijemnou událost co mě čeká, zakručí tak divně břiše, když to trvá delší dobu tak mám průjem… Také se mi většinou rozbuší srdce… Máte to taky tak? Má někdo ještě nějaké jiné příznaky? Anebo je tu někdo, kdo tohle nikdy nezažil?

P.S.: Zítra mám veledůležitou zkoušku z latiny…:-( ústní…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? sisi0110, anonym před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

bolest břicha,průjem,bo­lest hlavy,zvracení…mi­gréna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kokoťenko

Já mám vždy hrozný strach přijít domů z hospody,projevuje se to tak,že tam radši zůstanu…no a pak je mi z toho pěkně blbě

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Mně se sevře žaludek, pocítím úzkost, často bušení srdce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Solar plexus. Tak ten je u mne neomylný.
I když k tomu zdánlivě není důvod.
Stokrát ověřeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Když mám strach tak mě začne bolet hlava,břicho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KOPRETINNKA

ahoj nejsi sama ja mam to same co ty a nemužu jist

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vašek1

Já zase chodím,pořád na wc na malou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sisi0110

Mám vesměs stejný projevy jako všichni co odpovídají-bušení srdce, žaludeční nevolnost, častá návštěva WC,… Jenže někdy je to strach dohromady s hysterií- a ta se projevuje záchvaty smíchu. Takže když jdu na zkoušku, tak vystrašená a vysmátá, všichni okolo si myslí, že jsem úplnej magor. Neumím to, ale ovlivnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Když mám strach, buší mi srdce, bolí mě hlava, bolí mě žaludek, jíst v tu chvíli nemůžu protože jídlo mi v tu chvíli „nevoní“, jinak častá návštěva WC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

tak strach se u mě projevuje tím,že mi je špatně,zaleží na situaci-největší strach mám o moji dcerku kterou z celého svého srdce miluji…nemužu spát,je mi na zrvacení,nemám ani chut na jidlo,prujem a bušení srdce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem cela spocena,skoprnela a nesoustredim se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Strach projevuje se u mne pokaždé, když trefiti se mě podaří slabší účastníky silničního provozu. Z čehož obrovského leknutí, že účastnice provozu silničního letí mimo mísu ke stromům, obrovsky trpím na duši, že dal bych duši svou za to, že ublížit bych nechtěl. Proto abych omezil vliv stresu na nejmenší riziko kvůli pohodlí svému, sestřeluji pouze vozy se značkou Mazda myslíce, že jich na mé silnici potřeba není více.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=10K2lQS­LWbk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek