eva.krizova@

Jak se na tyto stranky dostat, pripadne kde maji kamennou prodejnu v brne?

Nejlevnější potraviny, nápoje, cukrovinky a drogerie eshop … www.vsenejlev­nejsi.cz/ Jsme velkým dodavatelem spotřebního zboží a na e-shopu nabízíme nejlevnější potraviny, drogerii, nápoje i cukrovinky. Poštovné od 700 Kč zdarma. NEVZPOMINATE SI NEKDO PROSIM, JAK SE NA TYTO STRANKY DOSTAT, PRIPADNE KDE MAJI KAMENNOU PRODEJNU V BRNE?DIK

Odpovědi
ptáč

Bydlím ve středočeském kraji, takže nevím, do Brna nejezdím.

McArthur

Evičko, e-shop, který nechce prodávat, nepouští lidi na své stránky. Zkus si najít něco jiného a možná levnějšího. Tady je drahý hlavně čas, který tomu budeš věnovat.