Stanislav

Jak se na této stránce na mém profilu dají smazat nějaké otázky, které jsem položil?

Nejlepší odpověď
bolak

Nejlíp asi napsat na info@odpovedi.cz přímo adminovi ať ti je smaže
Teoreticky můžeš napsat i někomu odsud (těm se stříbrnou nebo zlatou plackou), ale tam je riziko že admin nepochopí o co vlastně jde, proč byla otázka smazána a vrátí ji nazpátek.

Každopádně ale tím že svou otázku smažeš, smažeš i všechny odpovědi co byly uvnitř, se kterýma si lidi co ti chtěli pomoct dali tu práci.

Prostě lidi tě budou nenávidět a každej odstraněnej palec ti oplatěj prostředníčkem.

Další odpovědi
anonym

Stanislave, máš uzavřený profil, takže je opravdu nejjednodušší požádat o smazání otázek admina (viz bolakův návod). Pokud jsou u otázek i odpovědi, tak zvaž dobře, zda otázka nezaslouží, abys ji přece jenom ponechal. Jsi tu krátce, takže to ber, že se učíš. Osobně bych Ti doporučila nechat to tak. Jestli se Ti nějaká otázka moc nepovedla, o nic nejde. Neboj, budou otázky lepší, ale taky docela určitě některé opravdu nepovedené. Někdy se to prostě přinatrefí.

Drap

Sám zatím nemůžeš. To mohou jen zlatí a stříbrní, pokud všem nemají zákaz mazání. Zkus někoho požádat, třeba ti vyhoví

Elk

Nebylo by lepší pro příště si otázku předem pořádně promyslet, jestli vůbec stojí za to? Mně se to již taky stalo a nelámu si s tím hlavu – byla položena, byly odpovědi, můžeš s tím nesouhlasit, můžeš protestovat, ale …k čemu?
Vždyť o nic nejde.