Katie13

Jak se na poště prokázat bez OP?

Ahoj chtěla bych se zeptat. Když mi přijde balíček na poštu a ještě nemám občanku čím se mám prokázat aby mi balíček vydali?

Nejlepší odpověď
iceT

U nezletilých je třeba zákonný zástupce,alw snad by postačil ŘP nebo platný pas.
Doplňuji:
ŘP ovšem jako nezletilec mít zřejmě nebudeš(to jsem trochu nedomyslela,že,ale lze se jím prokázat,pokud zrovna nemáš OP u sebe)ovšem s pasem je to jiné.

Další odpovědi
tatanka

Pas,ale není tam místo trvalého pobytu tudíž doručovací adresa takže fakt nevím.