Zvědavý

Jak se na motorce řadí ?

Doplňuji:
jaké jsou motorky do 125 cm s automatickým řazením ?

Odpovědi
mojitek

většinou bez problémů, a levou nohou. Pokud jde o hodně stary veterany ,tak se řadilo pákou u nádrže…

Reezo

Dle mého názoru si neužiješ požitek z jízdy tolik jako, kdyby jsi měl manuální řazení. S automatem vlastně jen přidáváš a ubíráš rychlost. S Manuálem máš větší možnosti. Jinak řazení je na levé noze. Nejsem si jist, jestli mají všechny motorky stejné řazení, ale většinou byla jednička byla směrem dolů a ostatní rychlosti směrem nahoru.

mojitek

jako jak ?V jakym smyslu?