verunka483

Jak se na klávesnici píše tento znak? .. ^ ..

Doplňuji:
A ještě, co to znamená, když to někdo napíše dvakrát za sebou?? .. ^^

Nejlepší odpověď
Damiana

David22 ti už poradil jak na to, já jen doplňuji, že se jedná o japonský emotikon pro úsměv. Dva pro velký smích, nadšení.
Přikládám odkaz, více najdeš dole, v části Japonské emotikony.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­motikon

Další odpovědi
david22

zmáčkni zárověn alt + 94
Doplňuji:
Smajlík asijského tipu. Moc se v nich nevyznám, tipoval bych, že se usmívá.

quentos

Poněkud upřesním, alt se zmáčkne, podrží a zatímco ho držíte, vyťukáte druhou rukou na numerické klávesnici 94. ^^ spíš znamená cosi jako „pozdvižené obočí“

Lukasy

Stači kliknout na ctrl shift a pak podržet shift a 6 a vznikne ti ^ a dvakrat to má nejspíš proto, že se musi kliknou na něco dalšho aby se objevil ten znak stejně jako u uvozovek.

baghira

U mě pravý Alt + 3, a pak mezera.