Jak se na Facebooku můžu na něco zeptat?

Kdysi jsem měl Facebook stary ale ten už ted nepoužívam a založil jsem si nový . Chci se na něco zeptat ale nemužu najit tlačitko pro zeptání se na nějakou otázku . Kde je ?

Nejlepší odpověď
Ella

na Zdi, kde se zobrazují příspěvky vašich přátel a skupin, v jedné linii s vaší miniaturní fotkou a jménem je uprostřed stránky: „Aktualizovat stav“, „Přidat fotku/video“ a „Položit otázku“.
Zdůrazňuji, že to NENÍ na vaší profilové stránce, ale na stránce s příspěvky přátel