jak se na cd vypalují skladby, aby byly za sebou?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já používám Nero a do okénka nahážu písničky a v takovém pořadí, jak je tam dávám se mi posléze budou i přehrávat.

Další odpovědi
Děda Louda

Sestav si seznam stop. Tam si uspořádáš pořadí skladeb tak, jak se mají vypálit.

RomanP

Stačí skladby očíslovat v pořadí, jak chceš. Začni číslem 001 a pokračuj 002 atak dále. Klikneš vždy na soubor, aby se označil ( modrá barva )a potom ještě jednou tak aby ti tam blikal kurzor ( modré označení zmizí ), a na začátek vepíšeš číslo a potvrdíš Enterem a pokračuj tak to dále