qetup

Jak se můžu zbavit toho špatného pocitu?

Před pár dny jsem cestou domů, na v tu chvíli nepříliš frekventovaném místě, procházel kolem roznašeče letáků. Byl jsem zamyšlený, automaticky jsem odmítnul. Až po pár desítkách metrů mi došlo, že to byla paní a měla s sebou dítě (kousek dál na lavičce, ale když jsem se otočil, byla u něj).
Když paní vezme takovouto práci a ještě s sebou musí brát dítě, je to asi nutné. Nemůžu kompletně změnit svět ani tento stát, nemůžu ani paní nabídnout nějakou práci, jediné, co jsem mohl udělat, bylo, že jsem si ten leták mohl vzít a ušetřit jí třeba nějakou tu minutu. Mně by to nic nestálo, přesto jsem to eudělal, a bylo mi trapné vrátit se. A teď z toho mám špatný pocit. Dá se toho nějak zbavit? Nebo nezbývá než se z toho poučit a třeba ve volbách líp zvážit, komu dám hlas?

Nejlepší odpověď
mosoj

Stalo se, jsou horší věci na světě. Máš dobrou povahu a příště to napravíš.
Doplňuji:
Se vším s tebou souhlasím, ale myslím že paní není placená ( pokud se to tak dá říct) od kusu.

Další odpovědi
zjentek

příště, až tam zase půjdeš, tak si od ní vem dva