Pokročilý

Jak se může někomu líbit jak zpívá T.Klus? Vždyť chraptí a mečí..

Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Co je to za otázku? Každému se líbí něco jiného...

Další odpovědi:

Zlatý

Oni jsou mezi námi i mnohem horší zpěváci než je Klus,mě si získal písní Pánubohu do oken.

Pokročilý

Otazka vkusu.

Jinak pro me je to obycnejny zpevak, kytarista. Nemam na neho pozitivni, negativni postoj. Proste jeho hudba je mimo me....

jak se nekomu muze libit tahle otazka.

Zlatý

Je to otázka vkusu a preferencí každého posluchače. Mě osobně se jeho zpěv ani styl nelíbí a dobrovolně bych ho nikdy neposlouchala.

Otázka v kusu a názoru :) Taky nechápu jak se někomu může líbit Rytmus (Patrik) :)

Bronzový

Každému se líbí něco jiného? Určitě někomu fandíš, máš nějaké oblíbené filmy, knihy, jídlo a nějaké přátele a každému se líbí něco jiného. A vadí Vám to? Taky ho nemusím, ale umí. Něco dokázal. Má své oblíbence, kterým se líbí jeho zpěv, texty, jak vypadá atd. Když se vám nelíbí, tak nekupujte jeho nahrávky a když ho slyšíte, tak vypínejte rádio.

Zlatý

Tak pokud zpívá někde v hospodě pro ožraly,tak příznivce zcela jistě mít bude.Jinak ho vnímám jako laciného a podbízivého ,,umělce''.

Pokud umíš zpívat líp,předvěd to,rádi si poslechneme,ale on je ojedinělý jak svoji muzikou,tak svými dobrýmy texty
žánru se meze nekladou

Zlatý

A který zpěvák se líbí Tobě ? Přece všem se nemůže líbit jen ten zpěvák, který se líbí Tobě. :-)

Diskuze k otázce

Stříbrný

pusinka50

iceT, píseň Pánubohu do oken se mi taky moc líbí, je super.:-) Ale už asi Tomáškovi ti "nahoře" přistřihli křidýlka:-(

Zlatý

iceT

Připomíná mi texty K.Kryla,třeba tuhle
http://www.youtube.com/…

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.