Michal Kole

Jak se může na České poště ztratit poštovní zásilka, ať je to balík nebo psaní – dopis , když se nepošle doporučeně ?

Odpovědi
Lucijej

Ztratit se může i doporučená zásilka, akorát na tu si dávavají větší pozor.
Zásilka může někam zapadnout, někam se založit a zapomenout na ni, někdo ji může ze zlomyslnosti ukrást doručovateli…

Mc Merkurion

znáš Murphyho (teď nevím jak se to píše) zákony? Co se jednou může…

autacek

Ztratí se zpravidla selháním lidského faktoru.

Anuket

Jak se psalo. Může zapadnout, může se založit. Oproti doporučeným (a jiným zapsaným – v PC evidovaným) zásilkám se totiž neeviduje v počítači. Při ztrátě doporučené se hned zjistí, na které poště doporučené zásilka naposled byla, kdo byl adresát, odesílatel a jak těžká zásilka se má hledat – obvykle dohledání nebývá problémem. U obyčejné se to stát může, ačkoli by nemělo.

HonzaK

Na poste jsou mezi nama bohužel stále lide, kteří kradou. Když jsem pracovala na poste, mohu potvrdit, ze i obycejne baliky si chudsi zamestnanci „vypujcili“ a dokonce když vevnitř byl nejaky nesmysl, vyhodil se do kose. Nevim jak je to ted. Od te doby nikdy nic obycejne neposilam :)