luna

Jak se muze jinak rici zeleninove pokrmy?

zeleninove pokrmy jinak receno

Nejlepší odpověď
annas

Přirozená rostlinná strava.

Mezi bezmasé pokrmy mohou patřít i sladká jídla. Vegetariáni jedí rovněž sýry, sojové maso, luštěniny, i když zelenina převažuje.

Další odpovědi
skorcovaz

Vegetariánské, bezmasé, nemasité, nebo taky gebuziny, šlichty.. :)

Arni

Především pokud se jedná o zeleninu v syrové podobě, z mého hlediska je to něco děsně zdravě nepoživatelného.
Já se držím hesla : Nejlepší moučník je řízek a zeleninu nechávám zvířátkům. Ty zas neradi (většinou) řízečky. :)

hanulka11

Bezmasé pokrmy

annas

Hanulko, co Vy tady?

hanulka11

Já už nemám možnost odpovědět tak jsem se vrtla sem .