Dany1006

Jak se může člověk dostat do budoucnosti?

Je to pro mojí knihu co píši!!!

Nejlepší odpověď
mosoj

No šlo to v zemi, kde zítra znamená včera. Ta se ale rozpadla.
Doplňuji:
Takže máš zřejmě smůlu.

Další odpovědi
led

Pri súčasných možnostiach len vo svojej fantázii. Tá dokáže zázraky.
Doplňuji:
Iná možnosť je „krátkodobá návšteva budúcnosti“ prípade rôznych prognoz technického a vedeckého rozvoja

Rocker

Dožít se jí.

magorvkleci

zpomalení stárnutí

  • biochemicky: hibernace
  • fyzikálně: kontrakce (zpomalení) lokálního času při vysoké rychlosti

klonování
přenesení osobnosti do trvanlivější fyzické schránky

Tizh19

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ces­tov%C3%A1n%C3%AD_v_%C4%8­Dase

Četla jsem knížku, ve které se do budoucnosti dostali pomocí stroje času (Stopy hrůzy – Horská dráha), takže si ji můžeš přečíst a něco tě třeba napadne 🙂

markos111

Ve fantazii: spankem, portal, rostlina, dira…

Lamalam

Znala jsem člověka, kterému se to stávalo po jednom druhu houbiček.

Kelt

Jak se říká, papír snese všechno a to co napíšeš, bude pravda v intencích té knihy. Může to být pomocí stroje času, objevení nějakého tajného vchodu v nějakém domě, nebo v nějaké budově, v jeskyni. Nalezení nějakého nápisu a jeho přečtení, únos do budoucnosti. Nebo nějaký vlastní způsob, který si vymyslíš. Zde se nemusíš řídit nějakými fyzikálními zákony, to není vědecká odborná práce.

gagaga

pro me je i zitrek budoucnost .. :)
ale ted vazne ..od kdy ( za kolik let ) je tedy ta " budoucnost " ?

  • iv-