Avatar uživatele
devi344

Jak se motivovat k učení?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3984 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Učíš se pro sebe. Budeš všemu co čteš, slyšíš a vidíš rozumět. Dokážeš si v pohodě všechno zařídit, vyřídit.Můžeš pomoci radou rodičům, příbuzným, kamarádům, spolužákům. Lidé dokáží ocenit toho,kdo toho hodně ví a má všeobecný přehled.Chytrý člověk se učí, i když už dávno do školy nechodí. To stojí za to, učit se ? Ne ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Orange

Co třeba si nechat nalhat, že samé jedničky jsou k něcemu dobré?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RapRezent

nijak, jak mile to nechceš, dokážeš to :D musíš cítit, že to chceš :D
Doplňuji:
to nechceš, nedokážeš to :D

Upravil/a: RapRezent

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když se můj syn nechtěl učit, zeptala jsem se ho, jestli se rád kouká holkám pod sukně, no ta na to odpověděl, že jo, tak jsem mu řekla „neboj, i ty se budeš koukat, celý den se budeš moct koukat, protože třeba takový kopáč ve městě, co je celý den v díře a kope kanalizace, ten se koukat může a jestli se nebudeš učit, jak máš, nečeká tě nic jinýho, protože tam berou i nevyučený“, takže si to rozmyslel a pak už nebyl s učením problém.
Ty chceš taky celý den jen kopat? A to ještě, když budeš mít štěstí, jestli tě tam vůbec vezmou, nebo skončíš na pracáku a nečeká tě pak nic jinýho, než si vzít vestičku a jít dělat ty „nucený práce“, budeš zametat vajgly po městě před všemi známými, budeš se za to stydět a tlouct se o pauze do hlavy, že ses neučil a že teď pro tebe není žádná práce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek