devi344

Jak se motivovat k učení?

Odpovědi
marci1

Učíš se pro sebe. Budeš všemu co čteš, slyšíš a vidíš rozumět. Dokážeš si v pohodě všechno zařídit, vyřídit.Můžeš pomoci radou rodičům, příbuzným, kamarádům, spolužákům. Lidé dokáží ocenit toho,kdo toho hodně ví a má všeobecný přehled.Chytrý člověk se učí, i když už dávno do školy nechodí. To stojí za to, učit se ? Ne ?

Orange

Co třeba si nechat nalhat, že samé jedničky jsou k něcemu dobré?

RapRezent

nijak, jak mile to nechceš, dokážeš to :D musíš cítit, že to chceš :D
Doplňuji:
to nechceš, nedokážeš to :D

anonym

Když se můj syn nechtěl učit, zeptala jsem se ho, jestli se rád kouká holkám pod sukně, no ta na to odpověděl, že jo, tak jsem mu řekla „neboj, i ty se budeš koukat, celý den se budeš moct koukat, protože třeba takový kopáč ve městě, co je celý den v díře a kope kanalizace, ten se koukat může a jestli se nebudeš učit, jak máš, nečeká tě nic jinýho, protože tam berou i nevyučený“, takže si to rozmyslel a pak už nebyl s učením problém.
Ty chceš taky celý den jen kopat? A to ještě, když budeš mít štěstí, jestli tě tam vůbec vezmou, nebo skončíš na pracáku a nečeká tě pak nic jinýho, než si vzít vestičku a jít dělat ty „nucený práce“, budeš zametat vajgly po městě před všemi známými, budeš se za to stydět a tlouct se o pauze do hlavy, že ses neučil a že teď pro tebe není žádná práce