Pokročilý

Jak se motivovat k učení?

Odpovědi:

Zlatý

Učíš se pro sebe. Budeš všemu co čteš, slyšíš a vidíš rozumět. Dokážeš si v pohodě všechno zařídit, vyřídit.Můžeš pomoci radou rodičům, příbuzným, kamarádům, spolužákům. Lidé dokáží ocenit toho,kdo toho hodně ví a má všeobecný přehled.Chytrý člověk se učí, i když už dávno do školy nechodí. To stojí za to, učit se ? Ne ?

Bronzový

Co třeba si nechat nalhat, že samé jedničky jsou k něcemu dobré?

nijak, jak mile to nechceš, dokážeš to :D musíš cítit, že to chceš :D
Doplňuji:
to nechceš, nedokážeš to :D

Stříbrný

Když se můj syn nechtěl učit, zeptala jsem se ho, jestli se rád kouká holkám pod sukně, no ta na to odpověděl, že jo, tak jsem mu řekla "neboj, i ty se budeš koukat, celý den se budeš moct koukat, protože třeba takový kopáč ve městě, co je celý den v díře a kope kanalizace, ten se koukat může a jestli se nebudeš učit, jak máš, nečeká tě nic jinýho, protože tam berou i nevyučený", takže si to rozmyslel a pak už nebyl s učením problém.
Ty chceš taky celý den jen kopat? A to ještě, když budeš mít štěstí, jestli tě tam vůbec vezmou, nebo skončíš na pracáku a nečeká tě pak nic jinýho, než si vzít vestičku a jít dělat ty "nucený práce", budeš zametat vajgly po městě před všemi známými, budeš se za to stydět a tlouct se o pauze do hlavy, že ses neučil a že teď pro tebe není žádná práce

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.