Madeleine_

Jak se mohu stát průvodkyní v Osvětimi?

Je mi 20 let, 10 let se zajímám o Holocaust, nejvíc mě však zajímá Osvětim, chci tam být průvodkyní, jak se na místo této profese dostat? Díky

Nejlepší odpověď
gecco

Pošli mail se životopisem a motivačním dopisem, případně se žádostí o další informace…
Kontakt na tamní HR – http://auschwit­z.org/en/contac­t/?id_dzialu=19 .

Další odpovědi
lexx

podivná volba ale budiž…kolik jazyků znáš ? maturitu z dějepisu máš ?

anonym

Musíš mít více než 18 let, znalosti o Osvětim, o II sv. válce a holokaustu, ovládat cizí jazyk, umět pracovat s PC a další kancelářské práce a být časově nezávislá. Napíšeš žádost na adresu, kde ji najdeš v odkazu gecca.