Mikky-chan

Jak se mohu naučit bojovat z domova?

Nemám moc času ani peněz, takže bych se ráda naučila bojová umění doma. Neznáte nějaké příručky, blogy nebo videa, podle kterých bych se to mohla naučit?

Nejlepší odpověď
arygnoc

bojové umenia nie sú len kopance a rany päsťou, ale i životná filozofia.
a tam treba učiteľa, každý samouk je nebezpečný (pre seba i okolie).

nájdite si čas.
financie pri túžbe poznať a naučiť sa niečo nové (najmä tú filozofiu) nehrajú roľu.

;-Q

Další odpovědi
ivzez

Podle mne je důležité se učit i bojové sporty provádět správně.
Z videí a popisů sice leccos „odkoukíte“, ale chybí tam zpětná
vazba trenéra nebo učitele.

Začít by bylo lepší pod odborným vedením,
zdokonalovat se (trénovat dál) pak už můžete sám.

anonym

„Mirova kata“
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xdhZvRx8wUQ
Znám týpka,co se naučil mistrovsky BMX flatland napřed z videa…