j.a.x.1

jak se mohu dozvedet zda byl muj trest amnestovan? predem dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
standa

Dostanete od soudu dopis, kde se buď dozvíte, že byl trestný čin a nevykonaný trest zrušen (což jste ale už musel dostat).

Nebo bude předvolán projednání případného zkrácení trestu.

Pokud během měsíce ledna NIC od soudu nedostanete, tak s největší pravděpodobností se na váš trestný čin ´amnestie´ nevztahuje