Yavin

Jak se mohu dostat na jednání Poslanecké sněmovny?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Většina jednání jsou veřejná.

tak si myslím, že by stačilo se ohlásit na vrátnici. Na webu www.PSP.cz jsem nic nenašel.

Našel jsem jen telefon na informační středisko, tam by Vám poradili 257 17 4117

Další odpovědi
venkovan

Normálně na balkón přihlížet. Nevím jestli je třeba se objednat, ale vím, že tam lidi chodí když potřebují ulevit svým emocím. Například poplakat či z beznaděje se smát.
Budeto na webu parlamentu

Jikra

V zájmu zachování vašeho duševního zdraví nedoporučuji!!!

Kohut57

Úplně normálně přijít,projdete detektorem a hurá na balkon, tak můžete i do britské sněmovny lordů. Hlavně nic s sebou nebrat, známého v Londýně zatkli, neb měl igelitku se šiškou salámu a nožík.