marijakes

Jak se mohu bránit vymahači dobírkové částky, kterou jsem zaplatila?

Jak se mohu bránit nařčení přepravní služby, že jsem před 7 měsíci nezaplatila dobírkovou částku? Přepravní služba mi posílá kopii mnou podepsaného potvrzení, že jsem zboží posílané jako dobírku převzala. Nemám už potvrzení o zaplacení. Není samotný doklad o převzetí důkazem o zaplacení? Jinak by mi přece přepravce dobírku nepředal.Mám prý částku odevzdat kurýrovi, který pro ni přijede.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Kdyby jsi nezaplatila, tak by ti kurýr zásilku nepředal.

Fyzické osoby nemají povinnost schovávat účetní doklady, jako ústřižky složenek.

Upřimně nechápu, proč to nemůže uchovávat pošta v datových polích, proč nutí lidi doma „skladovat“ papírky.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že to zkoušejí tě zastrašit – nic neplať ,prostě neotvírej .