hanca144

jak se mnění v průběhu roku listnaté lesy JARO LÉTO PODZIM ZIMA

Nejlepší odpověď
Deli

Hanulka mi to vzala z pusy, jen se podívej kolem sebe, jen ty barvy – na jaře světle zelená, v létě sytě zelená, podzim hýří barvami a zima na černé holé větvě obléká bílý háv…
Jen trochu popřemýšlet…
A když už, tak i nad tou češtinou, protože ty lesy se opravdu krásně MĚNÍ…

Další odpovědi
hanulka11

Ty nechodíš ven ,nedíváš se kolem sebe? Jistě jsi za svůj život zažila dost těchto období, vzpomeň si jak to v přírodě vypadá na jaře, v létě, na podzim a v zimě …není to přeci nic těžkého

venkovan

V zimě je do lesa potřeba s chlapcem chodit se spacákem. Když si někde na palouku sednete, tak zespodu to hodně studí, ale zas je vidět obloha.
Na jaře je to lepší, stačí deka, ale děvčata zpravidla nemají čas si sednout, protože běhají od květu hajní byliny ke květu té druhé. Ale obloha se na jaře začíná zakrývat listím.
V létě je potřeba do lesa (i na jaře když je již větší teplo) do lesa chodit s nějaký repelentem na klíšťata, s košíkem na houby a slunce a obloha pro listí není často vidět.
Na podzim je nutné do lesa chodit s sluchátky na uších, zejména když vadí šustění spadaného listí při chůzi. košík na houby lze ještě vzít, obloha se zas začíná objevova, jen listí má jinou barvu.
Jeleni se na rozdíl od chlapů předhánějí kdo má větší parohy.