Nikuuš

Jak se menuje hra na PC kde si vyberete svého pejska, vycvičíte ho a pak s ním mužete na závody?

Odpovědi
Vojtěch

Podle toho co píšeš by to mohla být tato hra:

Zdroj: furry-paws.com

ondra07

Nejsem si moc jistý, ale někde jsem slyšel o hře: Bolt. Vůbec jí neznám, ale je to taky něco se psem, přesně jak říkáš.Ale nevím kde jí stáhnout…

kokoko

zdřejmě máš na mysli hru My best friends cats and dogs!Je to hra ve které si vyberete psa nebo kočku a pečujete o ně a cvičíte jej a venčíte!Když je pes nebo kočka vycvičená můžete na závody ale pozor můžete jen až pes vyroste!