Avatar uživatele
Lucimia

Jak se máte?

Tak jsem sem zase po dlouhé době nahlédla. Zkouška z Anatomie se mi dnes podařila podařila zdolat a dokonce za A !!!!!!!!!!!!!! 🙂 Chci se omluvit za mé trapné dotazy ohledně toho, proč se musím to a to učit. Celkem jsem se u toho rozčilovala, když mi něco nešlo nebo jsem to nechápala. 😁 Takže děkuji za pochopení. 🙂
Jinak jak se všichni máte? Nemám ani čas projet všechny dotazy, protože mě za pár dní čeká zase zkouška z porodní asistence a fyziologie… ☹ Takže se tu naplno zjevím až na konci června. 🙂 Už se na to těším.
Nyní se mám dobře, protože jsem spokojená z úspěchu ze zkoušky a těším se na bábovku, co se peče. Ale za chvíli se zase zabořím do knížek. A co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, Rico před 5033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Lucimio, gratuluji. Opět zbytečné obavy. Zřejmě u Vás hraje velkou roli nervozita. Docela Vás chápu. Rovněž jsem každou zkoušku prožívala.
Pochutnejte si na bábovce.
Změnila jste fotografii. Vypadáte na ní hezky.
Doplňuji:
Miroslavste, když jste zvládl kachnu, pusťte se do bábovky. Není problém.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

tak to gratuluju, to bylo jistě ještě větší svinstvo než má někdejší zkouška z tisícistránkových amerických dějin (a to se tvrdívá, že USA žádnou historii nemají ;{))>. Myslím, že se Vám po jejím zdolání ulevilo podobně jako tehdy mně, a tedy mocně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Hrozně moc ti LUCIMIE gratuluji omlouvat se nám zde nemusíš taky jsme si tím prošly jako ty takže tě chápem.Jinak mám se Lucimie dobře jsem ráda že i ty se máš dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Rovněž i já se připojím ke gratulaci ohledně zkoušky. Držím palce k další a také chválím fotografii. Opravdu ti to sluší.
A bábovku nekomentuji, protože závidím :D Dal bych si a péct ji neumím(e).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jupiiii,fantas­ticke,dotazy-nedotazy to byli nervy,gratuluji a ostatni zvladnete take.At Vam babovka chutna,zaslouzite si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brambacher

mám se nejhůř jako nikdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

JEŠITO ,JEŠITO ,UŽ TO MÁŠ UŠITO
PAMATUJ SI TYTO CHVILKY,PROTOŽE V ŽIVOTĚ TO BUDE JINÉ A MÉNĚ NAFOUKANÉ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BENYTA

Luci,„anča“ je prý nejtěžší,velká gratulace,fyzi­ologii už znáš z praxe,stejně tak porodní asistenci,toho se určitě nebojíš…
Nezapomen normálně žít,těším se na tebe,až se vrátíš,s dfokonalým indexem…

před 5032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek