Lucimia

Jak se máte?

Tak jsem sem zase po dlouhé době nahlédla. Zkouška z Anatomie se mi dnes podařila podařila zdolat a dokonce za A !!!!!!!!!!!!!! 🙂 Chci se omluvit za mé trapné dotazy ohledně toho, proč se musím to a to učit. Celkem jsem se u toho rozčilovala, když mi něco nešlo nebo jsem to nechápala. 😁 Takže děkuji za pochopení. 🙂
Jinak jak se všichni máte? Nemám ani čas projet všechny dotazy, protože mě za pár dní čeká zase zkouška z porodní asistence a fyziologie… ☹ Takže se tu naplno zjevím až na konci června. 🙂 Už se na to těším.
Nyní se mám dobře, protože jsem spokojená z úspěchu ze zkoušky a těším se na bábovku, co se peče. Ale za chvíli se zase zabořím do knížek. A co vy?

Nejlepší odpověď
annas

Lucimio, gratuluji. Opět zbytečné obavy. Zřejmě u Vás hraje velkou roli nervozita. Docela Vás chápu. Rovněž jsem každou zkoušku prožívala.
Pochutnejte si na bábovce.
Změnila jste fotografii. Vypadáte na ní hezky.
Doplňuji:
Miroslavste, když jste zvládl kachnu, pusťte se do bábovky. Není problém.

Další odpovědi
quentos

tak to gratuluju, to bylo jistě ještě větší svinstvo než má někdejší zkouška z tisícistránkových amerických dějin (a to se tvrdívá, že USA žádnou historii nemají ;{))>. Myslím, že se Vám po jejím zdolání ulevilo podobně jako tehdy mně, a tedy mocně.

panenka

Hrozně moc ti LUCIMIE gratuluji omlouvat se nám zde nemusíš taky jsme si tím prošly jako ty takže tě chápem.Jinak mám se Lucimie dobře jsem ráda že i ty se máš dobře.

Miroslavst

Rovněž i já se připojím ke gratulaci ohledně zkoušky. Držím palce k další a také chválím fotografii. Opravdu ti to sluší.
A bábovku nekomentuji, protože závidím :D Dal bych si a péct ji neumím(e).

anonym

Jupiiii,fantas­ticke,dotazy-nedotazy to byli nervy,gratuluji a ostatni zvladnete take.At Vam babovka chutna,zaslouzite si to.

Brambacher

mám se nejhůř jako nikdy

člověk

JEŠITO ,JEŠITO ,UŽ TO MÁŠ UŠITO
PAMATUJ SI TYTO CHVILKY,PROTOŽE V ŽIVOTĚ TO BUDE JINÉ A MÉNĚ NAFOUKANÉ

BENYTA

Luci,„anča“ je prý nejtěžší,velká gratulace,fyzi­ologii už znáš z praxe,stejně tak porodní asistenci,toho se určitě nebojíš…
Nezapomen normálně žít,těším se na tebe,až se vrátíš,s dfokonalým indexem…