mily

Jak se mám zdokonalit v tanci?

Hrozně moc mě baví tenčit převážně hip hop,ale v našem městě nejsou na tanec kurzy ani kroužky.Jak se mám zdokonalit?Ted jsem se jaksi zasekla.

Odpovědi
ReHu

Zajeď v létě na pár hip-hop akcí. To máš na trénovaní celé víkendy.

sobol

V 6. třídě na základce jsem chodil do kurzů tance (takový všeobecný) a byl mezi nimi i hip-hop (tenkrát to začínalo, Chaozz, PSH nikdo nechtěl vydat desku, atd 😁 ) a tam nám radili jednoduchou věc – videoklipy a zrcadlo. Jednoduše se inspirovat z klipů a pak si dělat svoje sestavy a kombinace na hudbu. Ještě nám radili používat breakovou podložku, ale to jsem nezkoušel.