KARI05

Jak se mam zbavit pocitu zalehlého ucha?

Dneska jsem se koupala, dostala se mi tam voda… zkousela jsem si to vyklepat atd. Proste nemam kapky na uši, nejde to nějak jinak?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mě pomáhá lehnout si na bok na stranu zalehlého ucha. Obvykle to za chvíli vyteče.

Další odpovědi
marci1

Voda sama vyteče, zvukovody vyschnou. Také mi pomáhá lehnutí na bok. 🙂

YlesMoyles

Na zalehlé ucho taky pomáhá zívnout (nebo otevřít ústa a zívnout jakoby uměle).

bolak

odstředivou silou, dobrej je na to řetízkovej kolotoč