j.a.n.a.

Jak se mám zbavit virů?

Nevím jak se jich zbavit!!:-D

Nejlepší odpověď
Tombik

Doporučuji ti napsat dotoho fóra: http://www.vi­ry.cz/forum/vi­ewforum.php?f=13&si­d=fc33c6952f6985de907144­cb509b5222 . Najdeš tam ochotnou podporu. Tady na odpovedi.cz ti nepomůžeme, za prvé kvůli tomu, že jsi neuvedla skoro nic (to je jako kdybych řekl, že mi je špatně, ale neřekl kde) a za druhé tu není žádná spec. podpora. Proto zkus využít tohoto fóra.

Další odpovědi
anonym

já bych vám doporučil,aby jste prošla v hlavě všechny své známé a vybrala si znich někoho kdo se v PC dost vyzná,ten vám určitě poradí,nebo vám sám vyčistí PC od všech breberek(myslím viry),vy mu budete koukat přes rameno,aspoň se něco přiučíte.Počítač není jen na hraní,ale taky se musíte o něj starat,čistit,de­fragmentovat,ak­tualizovat atd.atd.
Doplňuji:
mám vás v seznamu !!!!!!!!!!!!!!!§