Filip Vu

Jak se mám zbavit únavy ve stehnech ?

Ahojte. Je mi XY let a rád si příležitostně zahraju fotbal. A jelikož jsou prázdniny, tak mám fůru času. Jenže ted o prázdninách jsem skoro vůbec nechodil (snad jen 3× jsem byl na hřišti), protože jsem pokaždé cítil únavu ve stehnech, což mě omezuje. Takže jsem se rozhodl nezatěžovat nohy, tedy odpočívat, sedět celej den doma na zadku a spát 10 hodin denně, což mi vůbec nepomáhá. Už je to asi 4.dnem a furt mi není do běhu (což se nikdy nestalo, jelikož jsem z vynucené přestávky pokaždé dosti odpočatý a chce se mi strašně do míče kopnout.) Nevíte o nějakých cvicích nebo masažích, které by pomohly ?

Odpovědi
raskenka

toto může být způsobeno X důvody. nejlepší bude se obrátit na lékaře – může to být banalita, ale také příznak něčeho o dost vážnějšího.