Cooldan456

Jak se mám zbavit trémy??

Jedu na tábor (Je mi 12) s kamarádkou a ona mi řekla že asi 5 den musím tančit s dalšímy 24 lidimi před 300 lidmi no a já se toho právě bojí :( co mam dělat ?

Odpovědi
anonym

Tak si to vem – když řekneš ostatním, že odmítáš tančit, co se stane? Vstane někdo a odpráskne tě u zdi? No to asi ne 🙂 Tak prostě odmítni a basta, nebo se přemož a tanči jako dalších 24 lidí, protože když jich tam bude tolik, tréma se sníží, uvidíš, že jo. Taky co by si ostatní pomysleli, že jsi sralbotka? To chceš? Budou se ti chechtat a budou tě pomlouvat, tak radši dělej to, co ostatní, anebo se na to vyprdni, ale to jsme zas na začátku 😁. Stejně si myslím, že to dáš 😁